SNOEPPAKKETTEN

Snoep in bulk, jij vult zelf

Kies een snoeppakket van 20, 40, 65 of 85 kg. Wij stellen de snoepmix samen en jij kiest of je lege zakjes toevoegt.

Snoeppakket 25 kg

Topsnoep van Haribo, Frisia, 7 Stick en Lutti.

€185,00€7,40 per kg

  • Samenstelling door Monkey House
  • Optioneel lege zakjes toevoegen
  • Perfect voor winkels en events
Kies 25 kg
Snoeppakket 50 kg

Topsnoep van Haribo, Frisia, 7 Stick en Lutti.

€360,00€7,20 per kg

  • Samenstelling door Monkey House
  • Optioneel lege zakjes toevoegen
  • Perfect voor winkels en events
Kies 50 kg
Snoeppakket 75 kg

Topsnoep van Haribo, Frisia, 7 Stick en Lutti.

€515,00€6,85 per kg

  • Samenstelling door Monkey House
  • Optioneel lege zakjes toevoegen
  • Perfect voor winkels en events
Kies 75 kg
Snoeppakket 100 kg

Topsnoep van Haribo, Frisia, 7 Stick en Lutti.

€680,00€6,80 per kg

  • Samenstelling door Monkey House
  • Optioneel lege zakjes toevoegen
  • Perfect voor winkels en events
Kies 100 kg
Halloween Snoeppakket 25 kg

Topsnoep van Haribo, Frisia, 7 Stick en Lutti.

€185,00€7,40 per kg

  • Samenstelling door Monkey House
  • Optioneel lege zakjes toevoegen
  • Perfect voor winkels en events
Kies 25 kg

Liever zelf kiezen?

Ontdek onze losse snoepzakken per soort en stel je eigen mix samen.

Bekijk alle losse snoepsoorten

Ander gewicht of een combinatie met lege zakjes nodig? Vraag het bij je aanvraag.

Winst gegarandeerd

Scherpe aankoopprijs, vaste verkoopprijs.

Topsnoep

van Haribo, Frisia, 7 Stick en Lutti.

Verkoopklaar geleverd

Vers verpakt en snel geleverd op één adres.

NOG MEER VOORDEEL

Schrijf je in en ontvang €5 korting

€5

Ontvang €5 welkomstkorting

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg €5 korting

We gebruiken je e-mail alleen om leuke updates en aanbiedingen te sturen.